Witamy w Słonecznej Polanie

76-107 Jarosławiec ::ul. Nadmorska 15 :: tel. 502 620 275, 59 810 94 22


Okolice Jarosławca - atrakcyjne miejsca, które warto odwiedzić

Ruchome wydmy :: Łeba

Ruchome wydmy o wysokości 30-40 m są unikalną atrakcją przyrodniczą Słowińskiego Parku Narodowego. Położone są między jeziorem Łebsko, a morzem.

Park dinozaurów :: Łeba

Polecamy rodzinną wycieczkę do parku jurajskiego w Łebie (ok. 60 km od Jarosławca). 20 ha dobrej zabawy dla najmłodszych i dorosłych.

Wioska labiryntów i źródeł :: Paproty koło Sławna

Tematyczna wioska edukacyjna "W Labiryntach" Państwa Iwony i Stanisława Rybickich. Oferuje ciekawe programy edukacyjne i zabawy dla dzieci z elementami historii, biologii, fizyki i chemii, ekologii. Zobacz stronę www

Muzeum Przyrodnicze :: Smołdzino

Ekspozycja prezentuje przyrodę Słowińskiego Parku Narodowego: morza, plaży, wydm, lasów i jezior. W Muzeum znajdują się również zabytki archeologiczne - m.in. narzędzia i naczynia, jakimi posługiwała się ludność zamieszkująca Pomorze w pradziejach. Zobacz stronę www.

Zagroda Albrechta :: Swołów

Ekspozycja etnograficzna w autentycznej, typowej, czworobocznej zagrodzie zamożnego chłopa pomorskiego z XIX i XX wieku. Zobacz stronę www.

Szymbark :: powiat kartuski :: Szwajcaria Kaszubska

Bardzo ciekawa wieś z licznymi atrakcjami i zabytkami - m.in.: średniowiecznym zamkiem, domem do góry nogami, zagrodą Sybiraka, skansenem i Muzeum Ciesielstwa z najdłuższą na świecie deską (36,83 m). Około 100 km od Jarosławca.

Wioska Hobbitów :: Sierakowo Słowieńskie

Wioska tematyczna z interesującą ofertą gier terenowych i zabaw dla dzieci, ognisko. Kontakt - 606 122 181, 699 960 092. Zobacz stronę www.

Wędkarstwo morskie :: Darłowo

Bardzo atrakcyjna oferta dla miłośników męskiej, morskiej przygody - wyprawy na pełne morze i połowy ryb (dorsz, łosoś, belona) na statkach "Shannon", "Pilot55", "Złota Rybka". Kontakt - tel. 501-641-302.

Staki "Viking", "Król Eryk" :: Darłówko

Rejsy statkami stylizowanymi na łodzie Wikingów i starodawne galeony. Czas ok. 40 min. Cena ok. 30 zł za osobę. Możliwe wycieczki na Bornholm. Kontakt - Magda, tel.795 101 488

"Leonardia" - ogród niebanalnej rozrywki :: Krupy

Wyjątkowe miejsce do zabawy i wypoczynku dla wszystkich - ogród wypełniony blisko setką gier - drewnianych, oryginalnych i niepowtarzalnych konstrukcji z drewna (8 km na wschód od Darłowa). Zobacz stronę www.